Nasze produkty

Levitra 20mg

Cena: 120,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Levitra 20mg

Substancja czynna Wardenafil 20mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.
Lek działa ok 10 godzin.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 120 zł 30 zł 17 zł
2 8 216 zł 27 zł 17 zł
3 12 300 zł 25 zł 17 zł
4 16 368 zł 23 zł 17 zł
5 20 440 zł 22 zł 17 zł
10 40 760 zł 19 zł 17 zł
Kłopoty z uzyskaniem wzwodu to fatalne kłopoty, z którymi czasami niestety musi się mierzyć mężczyzna. W większości wypadków ustępują one szybko samoczynnie, ale są takie sytuacje, w których nasza potencja zaczyna słabnąć i nie możemy tego stanu odwrócić. Zdecydowanie to właśnie moment, w którym należy podjąć odpowiednią interwencję. Wybierając odpowiednie środki farmakologiczne będziemy mogli odzyskać sprawność seksualną praktycznie od razu. Dzięki temu uzyskamy niesamowity efekt i pozbędziemy się wstydliwego problemu. Zadowolona również będzie rzecz jasna nasza partnerka.

Z substancji doskonale wpływających na naszą kondycję seksualną znajdziemy przede wszystkim trzy podstawowe. To sildenafil, tadalafil i wardenafil. To właśnie na tej ostatniej oparto lek Levitra 20mg. Wardenafil uchodzi aktualnie za najnowocześniejszą i najbezpieczniejszą substancję na zaburzenia potencji. Może być stosowana przez osoby z lekkimi problemami z ciśnieniem i innymi schorzeniami, które w większości sytuacji dyskwalifikują z brania podobnych substancji. Zdecydowanie jednak działanie nie jest tu ulgowe. Mamy do czynienia z normalnym, solidnym wpływem na nasze ciało w kwestiach seksualnych i doskonałymi rezultatami leczenia. Levitra 20mg to bardzo długi czas działania. Na efekty możemy liczyć nawet w czasie do 12 godzin od połknięcia tabletki. To wystarczająco długo, aby przeżywać rozkosze nawet więcej niż jeden raz. Na korzyść przemawia również stosunkowo mała lista skutków ubocznych. Oczywiście to klasycznie ból głowy i zaczerwienienie twarzy, ale w wielu wypadkach jedynie na tych objawach stosowanie leku się zakończy. Zdecydowanie więc Levitra 20mg to korzystny sposób na pozbycie się klasycznych dolegliwości seksualnych takich jak problem z uzyskaniem mocnego i trwałego wzwodu.

Levitra 20mg to substancja bezpieczna, która przepisywana często jest przez lekarzy z uwagi na swoje bezpieczeństwo jako pierwsze tabletki na potencję. Wiele osób z racji doskonałego działania decyduje się na pozostanie przy tym środku i nie przechodzi na żadne mocniejsze preparaty w przyszłości. 20mg dawki wardenafilu wystarcza nawet na czas 8-12 godzin. W tym czasie nasze ciało będzie o wiele bardziej podatne na wszelkie bodźce seksualne, które lubimy. Zdecydowanie dzięki stosowaniu regularnie takich jak ten środków również nasze życie prywatne, rodzinne i towarzyskie na nowo rozkwitnie, a partnerka znów będzie z nas zadowolona. Środek ten można uzyskać jedynie na receptę. Zgłoś się do lekarza już dziś i wybierz profesjonalne leczenie.
Zapraszamy do kontaktu




  • CAPTCHA Image