Nasze produkty

Valif 20mg w żelu

Cena: 140,00 zł
opakowania
1 opakowanie zawiera 7 saszetek leku.

Valif 20mg w żelu

Substancja czynna Vardenafil 20mg.
Pakowany w kartoniki zawierające 7 saszetek żelu.
Działanie do 12 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 20 zł 140 zł 17 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 17 zł 266 zł 17 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 18 zł 378 zł 17 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 17 zł 476 zł 17 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 16 zł 560 zł 17 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 15 zł 1050 zł 17 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 13 zł 1820 zł 17 zł
Kiedy dotyka nas problem seksualny taki jak kłopot z uzyskaniem wzwodu nie wiemy zazwyczaj co zrobić. Niestety problem ten jest dość duży i często powoduje inne życiowe komplikacje. Wszystko to idzie ze sobą w parze i zdecydowanie powoduje znacznie więcej perturbacji, aniżeli jedynie te seksualne. W wielu wypadkach możemy jednak skutecznie walczyć z takiego typu problemami i na pewno jedną z doskonałych metod jest korzystanie z farmakologii. W przypadku leczenia impotencji to sposób niezmiernie skuteczny, prosty w użyciu, ale również doraźny.

Lek na potencję z jednej strony powinien być maksymalnie skuteczny, ale nie można nam oczywiście zapomnieć o tym, by jego stosowanie było dla nas całkowicie bezpieczne. Tylko tym sposobem uda się nam na pewno uzyskać zamierzony efekt leczenia. Lekarze doskonale o tym wiedzą i przepisują zazwyczaj środki takie jak Valif 20mg w żelu. To substancja nie tylko skutecznie pomagająca nam w uzyskiwaniu wzwodu, ale przede wszystkim całkowicie dla nas bezpieczna. Wszystko dzięki temu, że wardenafil, którego użyto do wykonania tych tabletek należy do jednych z bardziej przyjaznych pacjentowi środków na potencję. Valif 20mg w żelu to także intrygująca forma podania substancji. Żel spożywczy szybko się bowiem wchłania, a także pozostaje całkowicie dla nas dyskretny. Dzięki temu nie musimy nikogo informować o tym, czym się leczymy. Zdecydowanie więc odbije się to również korzystnie na męskiej psychice. Valif 20mg w żelu przenika do naczyń krwionośnych błyskawicznie i pozwala na ich poszerzenie. W efekcie tego napłynie do nich więcej krwi i możemy znów cieszyć się wzwodem jak przed laty. To substancja, która działa przede wszystkim niezwykle szybko. Czas reakcji na nasze ciało wynosi w niektórych wypadkach nawet jedynie kilkanaście minut. Już po kilkudziesięciu zobaczymy działanie leku w pełnej okazałości, utrzyma się ono przez kolejnych 8 do 12 godzin. To nasz czas, w którym będziemy mogli doskonale się bawić bez żadnych ograniczeń. Nasze ciało na ten czas znów będzie podatne na stymulację seksualną zupełnie jak dawniej, a zdaniem wielu mężczyzn nawet znacznie bardziej.

Valif 20mg w żelu to środek przełomowy, rewolucyjny, dający przede wszystkim pełne bezpieczeństwo stosowania, a także gwarantujący konkretne efekty. Wardenafil jest substancją działającą podobnie do sildenafilu znanego dobrze ze środków takich jak viagra. Działa podobnie, ale również o wiele dłużej, bo czas utrzymywania się w naszym organizmie wyniesie nawet do 12 godzin w niektórych przypadkach.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image