Nasze produkty

Tadalis 20mg

Cena: 64,00 zł
blistry
2 blistry zawierają 4 tabletki leku.

Tadalis 20mg

Substancja czynna Tadalafil 20mg
Pakowana w blistry po 2 tabletki
Działanie do 36 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
2 4 64 zł 16 zł 17 zł
4 8 120 zł 15 zł 17 zł
6 12 168 zł 14 zł 17 zł
8 16 208 zł 13 zł 17 zł
10 20 240 zł 12 zł 17 zł
20 40 440 zł 11 zł 17 zł
40 80 800 zł 10 zł 17 zł
80 160 1440 zł 9 zł 17 zł
Z całą pewnością leczenie zaburzeń potencji jest niezmiernie skomplikowanym procesem, który oczywiście w wielu wypadkach zajmie nam miesiące, a nawet lata. Musimy zdać sobie sprawę jak skomplikowanym procesem jest erekcja i jak ciężko niektóre ze straconych procesów będzie nam przywrócić. Zdecydowanie powinniśmy przede wszystkim postawić na rozwiązania takie jak leczenie farmakologiczne, którego stosowanie będzie przynosiło nam szybkie efekty z dnia na dzień. Lekarz zaleci nam stosowanie takiego leczenia w przypadku, gdy nie będzie możliwości odzyskania w sposób trwały naszej potencji.

Tadalis 20mg to jedna z substancji na potencję, które skutecznie działają i odmieniają ten aspekt życia mężczyzny w mgnieniu oka. Substancja czynna tadalafil niezmiernie skutecznie działa, przenikając do naszych naczyń krwionośnych. Z jej pomocą możemy sobie pozwolić na zupełnie normalny seks i brak jakichkolwiek problemów z uzyskaniem wzwodu. Wszystko dzięki temu, że substancja ta jest całkowicie bezpieczna i sprawdzona przez wiele osób na świecie. Tadalafil to niesłychanie skuteczna broń w walce o odpowiednią potencję. Nawet jeżeli w młodym wieku mamy te problemy i tak będzie to rozwiązanie doskonałe. Substancja działać będzie na mężczyzn praktycznie każdym wieku. Tadalis 20mg to zaledwie 20mg tadalafilu, ale dawka ta wystarczy nawet na czas ponad 30 godzin. Właśnie dlatego tabletka ta stosowana jest przede wszystkim przez mężczyzn bardzo wymagających, którym zależy na długotrwałym efekcie po zażyciu jednorazowej dawki. Tadalis 20mg to także często zapisywany lek przez lekarzy, którzy stawiają przede wszystkim na wysoki komfort psychiczny swoich pacjentów. Zdecydowanie bowiem łykanie tabletek za każdym razem przed stosunkiem jest bardziej kłopotliwe. W tym wypadku mamy pojedynczą dawkę działającą tak niesamowicie długo. Skutki uboczne są podobne jak w przypadku wielu innych preparatów na potencję, a więc nic nas negatywnie nie powinno zaskoczyć. To klasyczne bóle głowy i podobne, raczej drobne dolegliwości, które prędko przemijają.

Tadalis 20mg to środek, którego stosowanie jest dla nas całkowicie bezpieczne i daje niesamowite skutki. Przede wszystkim na uwagę zasługuje czas reakcji na nasze ciało – w kilkadziesiąt minut oraz czas działania preparatu. To aż 36 godzin, po których dopiero zauważymy stopniowe przemijanie dobroczynnego wpływu na nasze ciało. W tym czasie będziemy mogli pozwolić sobie na więcej niż jeden stosunek, bowiem lek ten w żaden sposób ich ilości nie będzie nam ograniczać.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image