Nasze produkty

Super Vikalis Vx 20+60mg

Cena: 220,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Super Vikalis Vx 20+60mg

Substancja czynna Depoxetin 60mg + Tadalafil 20mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 24 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 220 zł 22 zł 17 zł
2 20 400 zł 20 zł 17 zł
3 30 540 zł 18 zł 17 zł
4 40 640 zł 16 zł 17 zł
5 50 750 zł 15 zł 17 zł
10 100 1300 zł 13 zł 17 zł
20 200 2200 zł 11 zł 17 zł
Problemy natury seksualnej u mężczyzn zawsze wywołują wiele stresu. Niechętnie rozmawiamy o nich, niechętnie się nimi dzielimy nawet z własną partnerką. W każdym wypadku to pewnego rodzaju trauma. Nieodpowiednie jest jednak liczenie na to, że coś zmieni się samo. Oczywiście w sporadycznych przypadkach następuje poprawa, ale jeżeli mamy do czynienia z postępującą impotencją ciężko na to liczyć. Poprawa może być możliwa dopiero po zasięgnięciu porady lekarza i rozpoczęciu terapii lekami nowej generacji. Tych do wyboru mamy wiele. Część z nich również oddziałuje na kilka kwestii jednocześnie jak na przykład problem z uzyskaniem wzwodu i przedwczesny wytrysk. To dwa najczęściej pojawiające się u mężczyzn zaburzenia seksualne.

W przypadku zaburzeń seksualnych tak skomplikowanych stosowanie Super Vikalis Vx 20+60mg będzie doskonałym rozwiązaniem, które jest najrozsądniejszym ze wszystkich posunięć. Super Vikalis Vx 20+60mg to lek, który jednocześnie pozbawi nas obu tych schorzeń z jednej strony pozwalając nam na uzyskanie erekcji, a z drugiej na odbycie odpowiednio długiego stosunku. Na tym zależy zarówno mężczyźnie jak i kobiecie i stosowanie tego środka pozwala na pełne kontrolowanie wszystkich swoich poczynań w łóżku. Zdecydowanie nie powinniśmy również przejmować się nadmiarem skutków ubocznych, bo te praktycznie nie występują przy stosowaniu dapoxetyny. W przypadku tadalafilu, którego 20mg również wchodzi w skład tabletki musimy się liczyć z lekkimi bólami głowy i jej zawrotami. Wchodzi w grę także lekka niestrawność. Rzadziej pojawiają się bardziej niespodziewane i niebezpieczne skutki uboczne. Tadalafil podobnie jak w przypadku wszystkich innych preparatów o niego opartych będzie na nas działać w tym wypadku również przez czas do 36 godzin co jest czasem rewelacyjnym. Najważniejsze, że dapoxetyna dotrzyma mu w swoim działaniu kroku i będziemy mogli przez cały ten czas odbywać stosunki seksualne z pełną kontrolą wszystkiego.

Zdecydowanie tabletki te są doskonałym połączeniem dwóch najbardziej potrzebnych dziś mężczyznom środków, które zapewniają znacznie większy komfort życia seksualnego od zaraz. Działanie jest błyskawiczne i utrzymuje się niezmiernie długo, bo w czasie aż do 36 godzin. To niebywale długo i na pewno właśnie dlatego lek cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mężczyzn od wielu lat. Postaw na jakość i wybierz lek, którego działanie jest udowodnione klinicznie, a także nie jest w nazbyt wysokiej cenie. Środek ten bowiem nie kosztuje wiele pomimo swojego wspaniałego działania.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image