Nasze produkty

Poxet 60mg

Cena: 160,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Poxet 60mg

Substancja czynna Depoxetin 60mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 12 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 160 zł 16 zł 17 zł
2 20 300 zł 15 zł 17 zł
3 30 420 zł 14 zł 17 zł
4 40 520 zł 13 zł 17 zł
5 50 600 zł 12 zł 17 zł
10 100 1100 zł 11 zł 17 zł
20 200 2000 zł 10 zł 17 zł
Kłopoty takie jak przedwczesny wytrysk to niestety chleb powszedni wielu mężczyzn. W sporej części przypadków ma ten kłopot przede wszystkim podłoże natury psychologicznej, ale są również takie sytuacje, gdzie to z naszym ciałem jest spory problem. Z całą pewnością będziemy mogli sobie jednak poradzić również z takim problemem jeżeli podejmiemy odpowiednie działania. Jak najszybciej przede wszystkim trzeba iść do lekarz, który być może znajdzie przyczynę naszego zaburzenia i rzecz jasna wypisze nam odpowiednią receptę. Spektrum leków na ten problem do wyboru jest dziś olbrzymie i praktycznie każdy mężczyzna znajdzie coś idealnego dla siebie w tej kwestii. Warto więc udać się do lekarza i powiedzieć mu o swoim problemie.

Poxet 60mg to jedna z substancji doskonale oddziałujących na nasze ciało. To co dzięki niej zyskamy to znacznie lepsza kontrola naszego wytrysku. Dzięki lekowi to w końcu my sami będziemy decydowali o tym jak długo trwać będzie nasz stosunek. Poxet 60mg jest w tym względzie rewolucją. Często substancja z niego jest dodawana również do wielu leków na potencję, przez co uzyskuje się podwójny efekt. To również dobrze świadczy o dapoxetynie jako takiej. Substancja ta zasługuje rzeczywiście na uznanie z racji swojej niebywale dużej skuteczności. Praktycznie nie ma sytuacji, w której lek ten nie zadziałałby w odpowiedni sposób na mężczyznę dając mu możliwość pełnej kontroli wydarzeń w łóżku. Właśnie dzięki temu, że jest to substancja tak bardzo bezpieczna możemy na nią stawiać praktycznie z zamkniętymi oczami. Co jeszcze ważniejsze Poxet 60mg działa w zasadzie bez względu na przyczynę powstania naszych zaburzeń. Nie ma znaczenia czy będą to zaburzenia wywołane szokiem, traumą czy problemem natury anatomicznej. W każdym wypadku Poxet 60mg będzie działać tak samo dobrze i pozwoli nam na odbycie wystarczająco dla nas i naszej partnerki długiego stosunku seksualnego.

Mężczyźni stosujący Poxet 60mg zachwalają jego niesamowite działanie. Pozwala na odbycie długiego stosunku bez osłabiania przy tym naszej potencji. Warto więc zastanowić się nad tym lekiem w przypadku, gdy również nas dotyka ten jeden z bardziej wstydliwych problemów seksualnych jakim niewątpliwie jest zaburzenie wytrysku polegające na przedwczesnym finiszu. Również regularne stosowanie takich środków nie uzależnia. Sama tabletka także nie wywołuje większych skutków ubocznych co sprawia, że jej stosowanie jest w zasadzie jedynie dla nas korzystne. W dodatku lek ten nie jest lekiem drogim i na pewno będziemy mogli sobie na niego pozwolić.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image