Nasze produkty

Kamagra 100mg GOLD

Cena: 44,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Kamagra 100mg GOLD

Substancja czynna Sildenafil 100mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.
Opakowanie posiada ulotkę informacyjną.
Działanie do 4 godzin.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 44 zł 11 zł 17 zł
2 8 80 zł 10 zł 17 zł
3 12 108 zł 9 zł 17 zł
4 16 128 zł 8 zł 17 zł
5 20 140 zł 7 zł 17 zł
10 40 260 zł 6,5 zł 17 zł
20 80 480 zł 6 zł 17 zł
40 160 880 zł 5,5 zł 17 zł
80 320 1600 zł 5 zł 17 zł
Impotencja dotyka z roku na rok coraz to młodszych mężczyzn. Zdecydowanie jeżeli tylko pojawia się u nas jakikolwiek symptom powinniśmy jak najszybciej udać się na wizytę kontrolną do lekarza. Ten oceni jak niebezpieczna jest sytuacja i czy należy już rozpocząć stosowanie leków na potencję. To bardzo silne leki, które jednak pozwalają przeczekać pewien okres bez rezygnacji kompletnie z życia seksualnego dzięki swojej niebywałej skuteczności. To doskonały sposób na pozbycie się problemów z impotencją w mgnieniu oka.

Kamagra 100mg GOLD to doskonałe tabletki na potencję, które często są wskazywane przez lekarzy jako najlepszy i najkorzystniejszy dla pacjenta sposób na pozbycie się dolegliwości seksualnych. To tabletka zawierająca 100mg silnego sildenafilu – substancji, która skutecznie oddziałuje na nasze naczynia krwionośne umożliwiając napływ większej ilości krwi do nich. Tym właśnie sposobem możemy znów uzyskać odpowiedni do odbycia stosunku seksualnego wzwód. Zdecydowanie gdy problem jest właśnie tej natury bez trudu będziemy mogli pozwolić sobie na odbycie stosunku seksualnego z użyciem takiej tabletki. Co ważne, Kamagra 100mg GOLD jest niezmiernie skuteczną bronią przeciwko takim problemom i jej skuteczność sięga praktycznie stu procent. Ta odmiana tabletek na potencję nie działa bardzo długo, ale za to działanie mamy uderzeniowe. Sildenafil będący tu substancją czynną działa bowiem na nasze ciało ledwie około 4 godzin. To jednak wystarczająco dużo, by odbyć nie tylko jeden, a nawet więcej stosunków seksualnych. Kamagra 100mg GOLD jest doskonałą tabletką, której stosowanie pozwala na odzyskanie wiary w siebie jeżeli chodzi o życie seksualne. Tym sposobem również zmieni się na korzyść nasze życie towarzyskie i rodzinne. Wszak w nim również wielką rolę odgrywa seks. Nasza partnerka z pewnością będzie z nas jako mężczyzn znacznie bardziej zadowolona co oczywiście pozytywnie odbije się na relacjach.

Kamagra 100mg GOLD nie może być stosowana w przypadku osób, które mają problemy z sercem i zbyt wysokie ciśnienie. W przypadku takich osób nie jest to substancja zalecana z uwagi na to, że podnosi ona ciśnienie tętnicze. Nadmierne i zbyt szybkie jego podniesienie może wywołać wiele problemów zdrowotnych. Właśnie dlatego nie wszystkie osoby będą mogły bezpiecznie stosować ten lek. W większości sytuacji jednak nie ma z tym problemu i lekarz bez problemu po przeprowadzeniu wywiadu medycznego i ogólnej ocenie stanu naszego zdrowia przepisze nam odpowiednią receptę na nasze tabletki.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image