Nasze produkty

Erectalis 20mg

Cena: 92,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Erectalis 20mg

Substancja czynna Tadalafil 20mg
 Pakowana w blistry po 4 tabletki
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 92 zł 23 zł 17 zł
2 8 160 zł 20 zł 17 zł
4 16 288 zł 18 zł 17 zł
8 32 480 zł 15 zł 17 zł
16 64 832 zł 13 zł 17 zł
Są w życiu każdego mężczyzny takie momenty, o których wolimy nie myśleć. Niestety kolej rzeczy jest taka, że często w pewnym wieku nasze ciało odmawia posłuszeństwa. Musimy wtedy walczyć z problemem takim jak impotencja. Czasami moment ten przychodzi niestety zbyt wcześnie. Również młodzi mężczyźni dziś często borykają się z tym nieprzyjemnym problemem ze swoim ciałem. Bez względu na wiek i wszystkie inne okoliczności możemy rozpocząć walkę z wrogiem czyli problemem z uzyskaniem erekcji. Naturalną rzeczą jest udanie się z problemem do lekarza. To pierwszy i najważniejszy krok. Przełamanie się i rozmowa ze specjalistą może wiele pomóc. Przede wszystkim mamy szansę uzyskać w ten sposób odpowiednie dla nas leki.

Erectalis 20mg to solidne leczenie lekiem w niskiej cenie. Zdecydowanie powinniśmy na niego postawić przede wszystkim, kiedy chcemy nieco zaoszczędzić na i tak drogim leczeniu takiego typu specyfikami. Doskonale zastąpi on środki takie jak Viagra czy Levitra. Erectalis 20mg zwiera w sobie 20mg tadalafilu, który oddziałuje na nasze ciało w sposób fenomenalny. Erectalis 20mg działa na 36 godzin na nasze ciało i niezmiernie szybko rozpoczyna swoje działanie. Już kilkadziesiąt minut wystarczy, by tabletka działała z pełną mocą. Tadalafil to niezwykle zbawienna substancja. Przenika ona do naczyń krwionośnych umiejscowionych w okolicy penisa i poszerza je. Tym sposobem będziemy mogli pozwolić sobie znów na uzyskanie solidnego i silnego wzwodu, który będzie wystarczająco dobry do odbycia zadowalającego stosunku seksualnego tak dla nas jak i oczywiście dla naszej partnerki. Wybranie odpowiedniego dla nas leku pozostawmy jednak lekarzowi. My możemy jedynie mu nieco podpowiedzieć co nas interesuje. Jeżeli liczymy przede wszystkim na długość działania tabletki, to właśnie na ten środek możemy liczyć. Erectalis 20mg jest środkiem niebywale bezpiecznym, który oddziałuje na nasze ciało długo, stanowczo, ale również nie wywołuje zbyt wielu skutków ubocznych, choć oczywiście tych nie unikniemy.

Skutki jakich możemy się spodziewać prócz oczywiście niesłychanej przyjemności to ból głowy i zaczerwienienie twarzy i szyi – wywołane przez podniesienie się ciśnienia tętniczego krwi. Zdecydowanie pośród wielu substancji tą wyróznia dodatkowo jeszcze niewiarygodnie niska cena. W cenie jednej paczki droższego leku będziemy mogli kupić wiele paczek zamiennika, który działa identycznie, a nawet w porównaniu do niektórych środków markowych o wiele lepiej, bowiem jego działanie jest wielokrotnie dłuższe.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image