Nasze produkty

King Cobra 120mg

Cena: 85,00 zł
blistry
1 blister zawiera 5 tabletek leku.

King Cobra 120mg

Substancja czynna Sildenafil 120mg
 Pakowana w blistry po 5 tabletek
Działanie do 5 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 5 85 zł 17 zł 17 zł
2 10 150 zł 15 zł 17 zł
3 15 195 zł 13 zł 17 zł
4 20 240 zł 12 zł 17 zł
8 40 400 zł 10 zł 17 zł
Leki na potencję są dziś powszechnie dostępne i w przypadku, gdy nie ma problemu z naszym stanem zdrowia dostaniemy je na recepcie często nawet od lekarz rodzinnego. Działają one jednak przede wszystkim doraźnie nie rozwiązując problemu. Zdać sobie jednak trzeba sprawę z tego, że są takie sytuacje, w których jedynie na takie właśnie działanie możemy sobie pozwolić. Niestety w takich sytuacjach korzystanie z leków wspomagających naszą potencję jest jednym słusznym rozwiązaniem, które pozwoli nam na kontynuowanie życia seksualnego na dawnym poziomie.

Osoby stosujące środki na potencję nie zawsze są zadowolone z jakości ich działania. Niestety czasami dawka okazuje się zbyt mała. Jest na to sposób. Jeżeli klasyczna dawka 100mg sildenafilu znanego chociażby z viagry nie jest wystarczająca, możesz skorzystać ze znacznie mocniejszych specyfików dostępnych na naszym rynku. Najmocniejszym są tabletki King Cobra 120mg. To środek, który doskonale wpływa na kondycję seksualną i w sposób niesamowity oddziałuje na życie seksualne. King Cobra 120mg to najmocniejszy preparat z sildenafilem jaki tylko znajdziemy na naszym polskim rynku leków. Jest on przeznaczony dla tych mężczyzn, którzy wymagają przede wszystkim stuprocentowej skuteczności i niesamowicie dobrego działania na sprawy seksualne. W tym wypadku konieczne jest właśnie tak doskonałe wsparcie w postaci powiększonej dawki sildenafilu. Jednocześnie nie wydłuża się lista skutków ubocznych i innych problemów związanych ze stosowaniem tego leku. Nie możemy niestety również liczyć na wydłużenie czasu działania na nasze ciało i ten nadal wynosi około 4 godzin jak w przypadku klasycznej viagry. Powieszona dawka zapewnia jednak bardziej uderzeniowe działanie i znacznie większą szanse na uzyskanie wzwodu u osób, w których wypadku nie przynosiło efektu leczenie mniejszymi dawkami.

King Cobra 120mg to specyficzny środek, który posiada powiększoną dawkę leku. Dzięki niemu możemy znacznie lepiej poradzić sobie z problemem takim jak impotencja również w skrajnie trudnych do wyleczenia sytuacjach. Właśnie na takie przypadku stosuje się lek King Cobra 120mg. Zdecydowanie powinniśmy spytać lekarza o ten właśnie specyfiki w sytuacji, kiedy to nie działają na nas dostatecznie klasyczne odmiany leków na potencję. To silny specyfik przepisywany jedynie na receptę, z którego korzystanie będzie w większości przypadków bezpieczne, ale lekarz często również zleci nam wykonanie kilku prostych badań podstawowych celem upewnienia się czy na pewno ta substancja będzie dla nas bezpieczna.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image