Nasze produkty

Apcalis Sx w żelu 20mg

Cena: 168,00 zł
opakowania
1 opakowanie zawiera 7 saszetek leku.

Apcalis Sx 20mg w żelu

Substancja czynna Tadalafil 20mg w każdej tabletce.
Pakowany w kartoniki zawierające 7 saszetek „Week Pack”
Każde opakowanie posiada hologram zabezpieczający.
Działanie do 36 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 24 zł 168 zł 17 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 22 zł 308 zł 17 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 20 zł 420 zł 17 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 18 zł 504 zł 17 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 16 zł 560 zł 17 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 15 zł 1050 zł 17 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 13 zł 1820 zł 17 zł
Wybranie się do lekarza w sytuacji, kiedy mamy zaburzenia potencji wydaje się być rozsądnym posunięciem. Wielu mężczyzn jednak nie postępuje tak przede wszystkim kierując się olbrzymim wstydem. Wstyd ten jednak trzeba przełamać i jak najszybciej z lekarzem porozmawiać. Może to przynieść niezwykle wiele korzyści. Dzięki takiej wizycie być może już tego samego dnia będziemy mogli zamówić swoje tabletki na potencję. Działają one niezwykle szybko i skutecznie zmieniają nasze seksualne możliwości.

Substancje oparte o tadalafil są niezmiernie popularne wśród mężczyzn cierpiących na takie zaburzenia jak problem z uzyskaniem erekcji. Wynika to z faktu iż jest to substancja niebywale skutecznie oddziałująca na nasze ciało, a przy tym bardzo bezpieczna. Substancja ta ma jeszcze jedną istotną zaletę – działa na nasz organizm niezwykle długo. Apcalis Sx w żelu 20 mg będzie się utrzymywać w naszym ciele przez czas do 36 godzin i na tak właśnie długie działanie możemy liczyć. Mało tego. Działanie to nie będzie w ogóle słabsze od tego, jakie otrzymujemy stosując środki oparte chociażby o popularny z viagry sildenafil. To równie mocne i stanowcze oddziaływanie na nasz organizm, ale znacznie dłuższy jego czas. W dodatku również cena środka jest znacznie niższa, a więc ostatecznie będziemy sobie mogli pozwolić na wiele więcej przyjemności w tej samej cenie. Oszczędność również ma niemałe znaczenie w przypadku, gdy zażywamy takie środki bardzo często. Zdecydowanie w tym wypadku również będzie nam zależało na tym, by nie przepłacać za tabletki, które pozwalają nam na normalne życie seksualne. Apcalis Sx w żelu 20 mg jest środkiem w niezmiernie ciekawej formie – żelu spożywczego. To forma podania substancji czynnej, która pozwala również na tak ważne zachowanie dyskrecji, na której tak mocno zależy wielu pacjentom zażywającym stale takie leki.

Apcalis Sx w żelu 20 mg to środek niezmiernie skuteczny i bezpieczny, ale jednak na pewne skutki uboczne lepiej będzie się nastawić przy rozpoczęciu terapii nim. To przede wszystkim ból głowy i zawroty głowy, a w sporadycznych przypadkach będą to również problemy z trawieniem. Nie są to jednak skutki zazwyczaj mocno dotkliwe i prędko przemijają. Nam pozostaje jedynie czysta przyjemność ze stosowania takich jak ten środków. Największą korzyścią będzie oczywiście możliwość swobodnego używania takich jak ten środków przez długi czas bez ryzyka uzależnienia się. To z pewnością pocieszające dla osób obawiających się właśnie o długotrwałe skutki stosowania tego typu substancji.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image