Nasze produkty

Apcalis Sx 20mg

Cena: 80,00 zł
blistry
2 blistry zawierają 4 tabletki leku.

Apcalis Sx 20mg

Substancja czynna Tadalafil 20mg
Pakowana w kartoniki zawierające 2 blistry po 2 tabletki
W jednym opakowaniu znajdują się 4 tabletki
Działanie do 36 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
2 4 80 zł 18 zł 17 zł
4 8 152 zł 17 zł 17 zł
6 12 204 zł 16 zł 17 zł
8 16 256 zł 15 zł 17 zł
10 20 300 zł 14 zł 17 zł
20 40 560 zł 13 zł 17 zł
40 80 1040 zł 12 zł 17 zł
80 160 1920 zł 11 zł 17 zł
Kłopoty seksualne, które nas dotykają niestety powodują wiele poważnych problemów nie jedynie natury seksualnej. Powolne wycofywanie się z życia towarzyskiego to jedna z konsekwencji zaburzeń seksualnych u mężczyzn. Podjęcie walki z problemem wydaje się być najlepszym posunięciem jakie możemy zrobić. To najlepsze z wielu przyczyn. Odzyskanie wiary w siebie i normalnego życia seksualnego pozytywnie wpływa na wiele innych aspektów naszego życia i sprawia, że życie to zaczyna nabierać wielu nowych, nieznanych nam ostatnimi czasy barw.

Leki na potencję działają w różny sposób i z różnym natężeniem. Niektóre jak viagra działają krótko, ale niezmiernie mocno, inne natomiast jak Apcalis Sx 20mg rozkładają swoje działanie w czasie. W przypadku tej substancji mamy do czynienia z wielokrotnie dłuższym działaniem od Viagry. Nasze ciało będzie podatne na wszelkie bodźce seksualne nawet w czasie do 36 godzin od połknięcia pastylki. Z całą pewnością tak długie działanie poprawi również nasz komfort psychiczny bowiem nie będziemy już musieli łykać pastylek przed każdym stosunkiem. Substancja czynna jaką jest tadalafil jest substancją najdłużej aktualnie działającą spośród wszystkich dostępnych na rynku i to właśnie ona znajduje się w tych pastylkach. Dzięki niej odzyskamy prędko wiarę w swoje seksualne możliwości i znów będziemy cieszyli się udanym seksem. Apcalis Sx 20mg to tabletka z racji swojej długości działania nazywana nierzadko tabletką weekendową. Faktycznie wystarczy jedna pastylka i możemy wybrać się na cały weekend z kochaną wiedząc, że nasze ciało nie odmówi nam w tym czasie posłuszeństwa. Apcalis Sx 20mg jest środkiem niezmiernie dla nas korzystnym, a dodatkowo nie będzie wywoływać zbyt wielu skutków ubocznych. Na pewno jeżeli chodzi o te tabletki zwrócić trzeba uwagę przede wszystkim właśnie na bezpieczeństwo ich stosowania. Oczywiście pewne skutki uboczne będą, ale nie będą one zwyczajowo zbyt dotkliwe. Nie spodziewajmy się większych problemów. Sporo osób w ogóle nie zauważa większych niedogodności w czasie stosowania tych tabletek.

Apcalis Sx 20mg to doskonały wybór dla wszystkich mężczyzn wymagających przede wszystkim długotrwałego działania od takich pastylek. Pojedyncza tabletka wpływać będzie korzystnie na nasze ciało przez czas nawet 36 godzin co jest absolutnym rekordem na rynku. Właśnie dlatego tak wiele osób chętnie korzysta z leków opartych o tadalafil. Odzyskanie wiary w siebie i swojej naturalnej potencji dzięki takim lekom jest możliwe i sprawi, że każdy mężczyzna poczuje się o wiele lepiej w swojej skórze.
Zapraszamy do kontaktu
  • CAPTCHA Image